W dniach 15 – 19 marca 2021 r. w naszej szkole odbyły się obchody Światowego Tygodnia Mózgu. Uczniowie przez cały tydzień pogłębiali wiedzę na temat mózgu, który jest jednym z najbardziej fascynujących i tajemniczych organów człowieka. Przeprowadzono lekcje, podczas których uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawostek na temat mózgu. Na godzinach wychowawczych wykonywali plakat. Przeprowadzono dwa konkursy: Konkurs Wiedzy o Mózgu oraz konkurs na posiłek zawierający produkty korzystnie wpływające na pracę mózgu. Przedstawiamy wyniki konkursów oraz zachęcamy do obejrzenia galerii.

Wyniki Konkursu Wiedzy o Mózgu:

  1. Maciej Wiśniewski
  2. Anastasiia Yermolenko
  3. Dominik Koziński

​Wyniki konkursu na posiłek:

I miejsce Gracjan Płażewski

II miejsce Mateusz Baranowski

III miejsce Martyna Wnuk

Plakaty:

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *