W sobotę, 25 marca 2017 r., dokładnie o godzinie 20:30 czasu lokalnego, w domach, firmach i najważniejszych obiektach publicznych na całym świecie ponownie zgasną światła na jedną, symboliczną godzinę – Godzinę dla Ziemi WWF.

Co roku Godzina dla Ziemi WWF jednoczy setki milionów ludzi na całym świecie, w celu  poświęcenia chwili naszej planecie i podjęcia zobowiązanie dbania o nią przez cały rok. Tegoroczna edycja Godziny dla Ziemi, odbędzie się pod hasłem „Godzina dla Wisły”. Akcja nawiązuje do ogłoszonego w tym roku w Polsce Roku Rzeki Wisły. Wisła jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich symboli stanowiącym unikatową wartość przyrodniczą.

Zachęcamy  do przyłączenia się do tej szczytnej akcji, wzorem lat ubiegłych i  wyłączenie oświetlenia obiektów własnych  w dniu 25 marca 2017 r. w godz. 20:30 – 21:30.