PREZYDENT MIASTA BYDGOSZCZY INFORMUJE

o możliwości składania wniosków o przyznanie świadczenia „Dobry Start” (300+) oraz świadczenia wychowawczego (500+). Zachęcamy do zapoznania się z ulotką przygotowaną dla mieszkańców Bydgoszczy.

  1. „Dobry Start” – wnioski można składać w okresie od 1 lipca do 30 listopada. W lipcu wnioski można składać tylko elektronicznie poprzez stronę swojego banku lub poprzez platformę emp@tia – empatia.mpips.gov.pl.
    W sierpniu wnioski można składać w formie papierowej.Znalezione obrazy dla zapytania dobry start
  2. Świadczenie wychowawcze 500+ – wnioski na nowy okres można składać od 1 lipca. W lipcu wnioski można składać tylko elektronicznie poprzez stronę swojego banku, poprzez platformę empatia.mpips.gov.pl,
    PUE ZUS, ePUAP oraz obywatel.gov.pl. Od sierpnia wnioski można składać w formie papierowej.Znalezione obrazy dla zapytania 500+