310 pisanek i 102 EKO-zające nadesłali uczestnicy dwóch konkursów wojewódzkich, zorganizowanych przez Fundację „Wiatrak”. W środę (12 kwietnia) ogłoszono wyniki i rozdano nagrody.

Prace nadesłane zostały z całego województwa. W jury konkursu zasiadali: Elżbieta Chocimska – plastyk, Kinga Chlipała – pedagog i nauczyciel, Natalia Smogulecka – animator kultury. Po niełatwych obradach – ze względu na różnorodność i ilość prac – wyłonili zwycięzców, którzy w środę w kaplicy Bazyliki Matki Boskiej Królowej Męczenników, odebrali nagrody.

Wśród laureatów znalazła się uczennica klasy Va naszej szkoły. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych udanych oraz kreatywnych prac!

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PISANKĘ WIELKANOCNĄ
Klasy IV-VIAnna Jasińska z SP nr 22 w Bydgoszczy – I miejsce.

Więcej informacji można uzyskać na stronie fundacji „WIATRAK” – wiatrak.org.pl.