Prosimy o zapoznanie się z zaktualizowanymi terminami zajęć dodatkowych, z których mogą korzystać uczniowie naszej szkoły.

 

 

 

Zajęcia / dla kogo Termin Nauczyciel

prowadzący

Szkoła podstawowa
1 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów kl. 2a czwartek

12.40-13.25

mgr Anna

Kądziela

2 Zajęcia indywidualne środa

12.40-13.25

mgr Anna

Kądziela

3 Zajęcia rozwijające – gry i zabawy z elementami matematyki dla uczniów kl. 3a środa

8.00-8.45

mgr Anna Szwed
4 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

dla uczniów kl. 3b

środa

8.00-8.45

mgr Urszula Szerląg
5 Zajęcia rozwijające zdolności matematyczne dla uczniów kl. 3b czwartek

8.00-8.45

mgr Urszula Szerląg
6 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów kl.1a poniedziałek

8.00-8.45

mgr Sławomira Rózga
7 Kółko plastyczne dla uczniów kl. 1a czwartek

8.00-8.45

mgr Sławomira Rózga
8 Pogotowie językowe dla uczniów klas 1-3 wtorek

13.00-14.00

mgr Justyna Nowakowska
9 Kółko językowe dla uczniów kl. 6a środa

8.00-8.45

mgr Justyna Nowakowska
10 Kółko informatyczne dla uczniów kl. 6a wtorek

8.00-8.45

mgr Magdalena Otlewska
11 Zespól wokalny dla uczniów kl. 4-6 czwartek

14.30-15.20

mgr Jerzy Bojar
12 Pomoc dla uczniów z trudnościami w nauce  kl. 4-5 środa

13.45-14.30

mgr Joanna Jankowska

mgr Róża Sułek

13 Zajęcia doskonalące umiejętności matematyczne dla uczniów kl. 4a środa, piątek

8.00-8.45

mgr Magdalena Otlewska
14 Zajęcia doskonalące umiejętności matematyczne dla uczniów kl. 5a czwartek

12.40-13.25

mgr Magdalena Otlewska
15 Kółko matematyczne dla uczniów kl. 6a czwartek

8.00-8.45

mgr Magdalena Otlewska
16 Konsultacje, poprawy sprawdzianów dla uczniów kl. 6a środa

14.30-15.20

mgr Joanna Jankowska

mgr Róża Sułek

17 Dodatkowe zajęcia dla uczniów kl. 6a środa

14.45-15.20

mgr Jarosław Joachimiak
18 Szkolne Koło Krajoznawczo-Turystyczne 1 sobota

w miesiącu

mgr Jarosław Joachimiak

mgr Hanna Kończal

19 SKS dla uczniów klas 4-6 poniedziałek i środa

14.30- 15.30

mgr Renata Wądołowska
20 Szkolne Koło Strzeleckie poniedziałek

15.30- 16.30

mgr Renata Wądołowska
21 Dodatkowe zajęcia sportowe dla uczniów kl. 4a czwartek

13.45-14.30

piątek

14.35-15.20

mgr Jarosław Joachimiak

 

22 Zajęcia rozwijające z j. angielskiego

dla uczniów kl. 6a

piątek

8.00-8.45

mgr Iwona Kiełpińska
 

 

 

GIMNAZJUM

 

Lp. Zajęcia / dla kogo

 

Termin Nauczyciel prowadzący  
1 Zajęcia przygotowujące uczniów klasy 3                     do egzaminu piątek

14.30-15.20

mgr inż. Ariel Kolano
2 Zajęcia dodatkowe z biologii dla uczniów kl. 1-3 gimnazjum poniedziałek i czwartek

14.30-15.20

mgr Marzena Rolirad-Kolano
3 Zajęcia przygotowujące uczniów klasy 3 do egzaminu z języka angielskiego czwartek

8.00-8.45

mgr Iwona Kiełpińska
4 Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego czwartek

14.30-15.20

mgr Iwona Kiełpińska
5 Zajęcia przygotowujące uczniów kl. 3A do egzaminu z j. polskiego piątek

8.00-8.45

mgr Małgorzata Majchrzak
6 Pomoc doraźna dla uczniów indywidualnie mgr Małgorzata Majchrzak
7 Szkolne koło akustyka, Gim-TV piątek

14.35-15.20

mgr Jerzy Bojar
8 Zespół wokalny czwartek

15.20-16.00

mgr Jerzy Bojar
9 Zajęcia przygotowujące uczniów kl. 3A do egzaminu z geografii środa

8.00-8.45

mgr Jarosław Joachimiak
10 Konsultacje, pomoc dla uczniów kl. 1A, 2A środa i czwartek

14.30-15.20

mgr Monika Karnowska
11 Szkolny Klub Profilaktyka wtorek

7.50-8.50

mgr Małgorzata Gałaj
12 Szkolne Koło Strzeleckie poniedziałek

16.30-17.30

mgr Renata Wądołowska