Nabór do projektu „Po co? Dlaczego? Jak? – kształtowanie kompetencji poznawczych uczniów. ” został zakończony. Przedstawiamy listy zakwalifikowanych uczniów.

Eksperyment

  1. Begiński Ksawery
  2. Ceynowa Julia
  3. Dembowy Julia
  4. Frąckowiak Wiktoria
  5. Grysiak Aaron
  6. Jemioła Karolina
  7. Jezuit Jakub
  8. Knasiecki Oliver
  9. Kolczyński Wojciech
  10. Kwiatkowski Mateusz
  11. Matuszewska Katarzyna
  12. Mikołajczyk Mikołąj
  13. Rogowski Jakub
  14. Sikorska Malwina
  15. Straszkiewicz Wiktoria
  16. Warzocha Patrycja
  17. Wesołowska Natalia
  18. Wiśniewski Maciej

 

Język angielski – grupa 1

  1. Budniaczyńska Alicja
  2. Czarnecka Aleksandra
  3. Dubaj Emilia
  4. Kirklewski Dominik
  5. Koziński Dominik
  6. Kwiatek Paulina
  7. Paczewska Lena
  8. Pawlak Jakub
  9. Piotrowski Wiktor
  10. Piwiński Paweł
  11. Płażewski Gracjan
  12. Rutkowski Kamil
  13. Seklecka Julia
  14. Wiśniewska Melania

 

Język angielski – grupa 2

  1. Ceynowa Igor
  2. Dąbrowski Alex
  3. Dziecięlewska Demetria
  4. Golubek Tomasz
  5. Józefiak Liliana
  6. Kaminski Szymon
  7. Kołakowska Emilia
  8. Kuligowska Victoria
  9. Kuźba Julia
  10. Kwiatkowski Jakub
  11. Niezbecka Nadia
  12. Pawłowski Dariusz
  13. Rytlewski Wiktor
  14. Umiński Paweł

 

Język angielski  – grupa 3

  1. Buła Oliwia
  2. Cieszyński Michał
  3. Gazda Krystian
  4. Górny Bryan
  5. Juhnke Aleksander
  6. Kasprowska Oliwia
  7. Kasprowski Igor
  8. Klusek Mikołaj
  9. Kolczyński Dominik
  10. Kulas Artur
  11. Olszewski Krystian
  12. Paradowski Marcin
  13. Pawlak Artur
  14. Piechota Martyna
  15. Rytlewski Jakub
  16. Witek Krystian

 

Język angielski – grupa 4

  1. Adamkiewicz Wiktoria
  2. Baranowski Mateusz
  3. Cieszyńska Maja
  4. Henczel Kacper
  5. Kachelska Sandra
  6. Klimczak Alan
  7. Kowalski Piotr
  8. Ligocka Katie
  9. Malanowski Alan
  10. Małkowska Natalia
  11. Mikołajczyk Natalia
  12. Sobański Tomasz
  13. Szpak Jessica

 

Język angielski – grupa 5

  1. Cysewski Robert
  2. Golubek Kamil
  3. Komorowski Arkadiusz
  4. Kościelski Michał
  5. Kuźba Kacper
  6. Leśnicki Mateusz
  7. Łepkowski Kacper
  8. Łęga Kamil
  9. Mrotek Lucjan
  10. Murawka Remigiusz
  11. Strzyżewska Emilia
  12. Wnuk Martyna

 

 

Język angielski – grupa 6

  1. Begiński Ksawery
  2. Ceynowa Julia
  3. Dembowy Julia
  4. Frąckowiak Wiktoria
  5. Grysiak Aaron
  6. Jemioła Karolina
  7. Jezuit Jakub
  8. Knasiecki Oliver
  9. Kolczyński Wojciech
  10. Kwiatkowski Mateusz
  11. Matuszewska Katarzyna
  12. Mikołajczyk Mikołąj
  13. Rogowski Jakub
  14. Sikorska Malwina
  15. Straszkiewicz Wiktoria
  16. Warzocha Patrycja
  17. Wesołowska Natalia
  18. Wiśniewski Maciej

 

 

Język angielski grupa 7

  1. Cieszyńska Wiktoria
  2. Dobrosielska Julia
  3. Jasińska Anna
  4. Kwiatek Natalia
  5. Ligocki Szymon
  6. Łukasik Julia
  7. Mielniczuk Kacper
  8. Orłowska Daria
  9. Przymus Krzysztof
  10. Rutyna Patryk
  11. Sikorski Stanisław
  12. Sojka Daniel
  13. Stasińska Beata
  14. Stępień Maciej
  15. Szustow Wiktoria
  16. Wesołowski Adam

 

Uczniowie na liście rezerwowej:

  1. Jakub Henczel

 

Matematyka – grupa 1

Klasa 1 a SP

 

  1. Budniaczyńska Alicja
  2. Czarnecka Aleksandra
  3. Dubaj Emilia
  4. Kirklewski Dominik
  5. Koziński Dominik
  6. Kwiatek Paulina
  7. Paczewska Lena
  8. Pawlak Jakub
  9. Piotrowski Wiktor
  10. Piwiński Paweł
  11. Płażewski Gracjan
  12. Rutkowski Kamil
  13. Seklecka Julia
  14. Wiśniewska Melania

 

Matematyka – grupa 2

Klasa 2a SP

 

  1. Ceynowa Igor
  2. Dąbrowski Alex
  3. Dziecięlewska Demetria
  4. Golubek Tomasz
  5. Józefiak Liliana
  6. Kaminski Szymon
  7. Kołakowska Emilia
  8. Kuligowska Victoria
  9. Kuźba Julia
  10. Kwiatkowski Jakub
  11. Niezbecka Nadia
  12. Pawłowski Dariusz
  13. Piwiński Jakub
  14. Rytlewski Wiktor
  15. Umiński Paweł

 

Matematyka – grupa 3

Klasa 3 a SP

 

  1. Buła Oliwia
  2. Cieszyński Michał
  3. Gazda Krystian
  4. Geisler Mateusz
  5. Górny Bryan
  6. Juhnke Aleksander
  7. Kasprowska Oliwia
  8. Kasprowski Igor
  9. Klusek Mikołaj
  10. Kolczyński Dominik
  11. Kulas Artur
  12. Olszewski Krystian
  13. Paradowski Marcin
  14. Pawlak Artur
  15. Piechota Martyna
  16. Rytlewski Jakub
  17. Witek Krystian

 

Matematyka – grupa 4

Klasa IV a SP

 

  1. Adamkiewicz Wiktoria
  2. Baranowski Mateusz
  3. Cieszyńska Maja
  4. Cysewski Robert
  5. Golubek Kamil
  6. Henczel Kacper
  7. Kachelska Sandra
  8. Klimczak Alan
  9. Komorowski Arkadiusz
  10. Kościelski Michał
  11. Kowalski Piotr
  12. Kuźba Kacper
  13. Leśnicki Mateusz
  14. Ligocka Katie
  15. Łepkowski Kacper
  16. Łęga Kamil
  17. Malanowski Alan
  18. Małkowska Natalia
  19. Mikołajczyk Natalia
  20. Mrotek Lucjan
  21. Murawka Remigiusz
  22. Sobański Tomasz
  23. Strzyżewska Emilia
  24. Szpak Jessica
  25. Wnuk Martyna

 

Robotyka i programowanie – grupa 1

  1. Cieszyńska Wiktoria
  2. Dąbrowski Oskar
  3. Dobrosielska Julia
  4. Jasińska Anna
  5. Kwiatek Natalia
  6. Ligocki Szymon
  7. Łukasik Julia
  8. Mielniczuk Kacper
  9. Orłowska Daria
  10. Przymus Krzysztof
  11. Rutyna Patryk
  12. Stasińska Beata
  13. Szustow Wiktoria
  14. Wesołowski Adam

 

Robotyka i programowanie – grupa 2

  1. Andrzejewska Patrycja
  2. Brzezińska Kinga
  3. Czarnecka Wiktoria
  4. Grysiak Jessica
  5. Iwiński Filip
  6. Jezuit Kamil
  7. Józefiak Katarzyna
  8. Klein Zuzanna
  9. Kowalski Jakub
  10. Kuźba Wiktoria
  11. Łachecki Mateusz
  12. Skibiński Dawid
  13. Wegenek Marcin

 

Uczniowie na liście rezerwowej:

  1. Sikorski Stanisław
  2. Sojka Daniel
  3. Stępień Maciej
  4. Henczel Jakub
  5. Kamiński Michał

Po co? Dlaczego? Jak? – kształtowanie kompetencji poznawczych uczniów
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego